Dołącz do Stowarzyszenia Polish Responsible Hedgehog Owners Association

Jeżeli jesteś lub chcesz zostać odpowiedzialnym opiekunem lub hodowcą jeży pigmejskich i pragniesz dołączyć do grupy ludzi z podobną pasją, spotkać się czasami lub zwyczajnie porozmawiać o jeżach i wymienić się doświadczeniami – dołącz do nas.

Aby zapisać się do Stowarzyszenia wypełnij poniższą ankietę – wykonaj załączniki i prześlij drogą mailową na adres e-mail: katarzyna@jezpigmejski.pl w tytule maila umieszczając dopisek „Nowy członek Polish Responsible Hedgehog Owners Association”.

Treści ankiet oraz załączniki nie będą udostępniane publicznie.

Jeśli odpowiedzi/stan faktyczny będą odbiegały od dobrych praktyk podpowiemy  co zmienić/poprawić, aby mieć możliwość dołączenia do Stowarzyszenia w późniejszym okresie.

ANKIETA DLA NOWEGO CZŁONKA STOWARZYSZENIA
Polish Responsible Hedgehog Owners Association

Jeżeli chcesz dołączyć do Stowarzyszenia odpowiedz na poniższe pytania i prześlij mailowo wypełnioną ankietę oraz wymagane załączniki:

1. Czym karmisz swoje jeże/jeża?
  2. Jak często kryjesz samice? (dot. hodowli)
  3. Jak często dezynfekujesz/myjesz terraria i sprzęty jeży? Jakich środków używasz w tym celu?
  4. Czy wydając jeża przekazujesz jego rodowód/metrykę z wykazem przodków? (w przypadku posiadania jednego jeża czy ma on metrykę/rodowód?)
  5. Czy wydając małe jeże przeprowadzasz krótkie szkolenie dla nowego opiekuna o tym jak prawidłowo opiekować się jeżami? (dot. hodowli)
  6. Jaką temperaturę zapewniasz w hodowli/terrarium każdego jeża?
  7. Jakiej wielkości i jakiego rodzaju lokum mają Twoje jeże?
  8. Jakiej wyściółki na podłoże w terrariach używasz?
  9. Czy jesteś osobą otwartą, spokojną, kulturalną i potrafisz współpracować w zespole?
Dołącz do Stowarzyszenia Polish Responsible Hedgehog Owners Association​

Załączniki obowiązkowe dla HODOWLI

Załączniki obowiązkowe dla WŁAŚCICIELI

Dołącz do Nas

Zweryfikuj się, a w odpowiedzi na e-mail z danymi prześlemy do Ciebie uwagi z możliwością wprowadzenia zmian, jeżeli okażą się potrzebne, aby spełniać najwyższą jakość opieki nad jeżami.

Jeżeli Twoja hodowla lub sposób opieki nad jeżykiem jest optymalny od razu zostaniesz członkiem Stowarzyszenia Polish Responsible Hedgehog Owners Association i mam nadzieję wesprzesz swoją wiedzą i doświadczeniem pozostałą część naszego składu oraz osoby poszukujące wiedzy o jeżach pigmejskich.

Mam nadzieję, że uda nam się spotkać na warsztatach i  wystawach. A jeśli zechcesz i postarasz się możesz otrzymać certyfikat jakości w opiece nad afrykańskim jeżem pigmejskim.