Zasady uzyskania certyfikatu Polish Responsible Hedgehog Owners Association

Bardzo się cieszymy, że zależy Ci na sprawowaniu najwyższej jakości opieki nad swoimi jeżami oraz by Twoja hodowla była troskliwym miejscem, gdzie jeże żyją szczęśliwie i posiadają swoją przestrzeń, ład i porządek.

Wierzymy, że jest to Twoja pasja i poświęcasz jej dużo czasu. Skoro jesteś na tej stronie i chcesz wystąpić o Certyfikat Stowarzyszenia proszę o poświęcenie jeszcze kilku chwil i wypełnienie dokumentów – ankiety oraz odpowiednie dla Twojego przypadku załączniki obowiązkowe (w zakładce Dokumenty do pobrania) oraz o przesłanie ich do mnie.

Weryfikacja jest poufna, materiały z hodowli/domu nie będą nigdzie udostępniane bez Twojej zgody. Uwagi zawierające ewentualne sugestie również będą korespondencją prywatną. Zatem jeżeli warunki odbiegają od optymalnych nie stresuj się – pomożemy Ci poprawić komfort życia Twoich jeżyków, a następnie dołączyć do naszego grona!

Zasady uzyskania certyfikatu Polish Responsible Hedgehog Owners Association